«Небезпечні знахідки»

У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в 5-Б класі Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа на тему: «Небезпечні знахідки. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів». Мета якої: ознайомити учнів з вибухонебезпечними предметами, закріпити знання про правила поводження з ВНП, формувати вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, виховувати розсудливість, обережність, відповідальність та обачливе ставлення до життя та здоров’я.

Під час виховної справи п’ятикласники дізналися більше про вибухонебезпечні предмети, навчилися правильно діяти у випадку знаходження підозрілих предметів.

На завершення виховної справи учні переглянули відео «Небезпечні знахідки. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів» та отримали пам’ятку «Увага! Увага! Увага! Пам’ятка для всіх: і дорослих і малих».

Ці знання дітям необхідні, щоб зберегти своє здоров’я та життя.

Класний керівник 5-Б класу              Оксана ПЕТРОВА