Ваша безпека – найцінніший скарб, жарти з нею небезпечні

Ми постійно повинні думати про безпеку, володіти інформацією про вибухонебезпечні предмети та знати правила поведінки з ними. Цього треба навчати і наших дітей. У воєнний час діти особливо потребують інформативної підтримки щодо знань про небезпечні території та вибухонебезпечні предмети. Тому, у 6-А класі Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа «Ознаки небезпечних територій». Класний керівник поставила за мету підвищити  рівень обізнаності учнів щодо позначення/маркування небезпечних територій: нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну або  інший підозрілий предмет.

У презентованому відео шестикласники ознайомилися із правилами як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть бути приховані, які знаки попереджають про них, а також, які правила безпечної поведінки потрібно знати та дотримуватись, якщо помітили вибухонебезпечні предмети.

Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитись.

Наталія Підлісна, класний керівник 6-А класу