#НПВБуковини2024 #МістаГероїв

Міста героїв. Перемоги України у війні

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами.

Виховна справа в 9-А класі, яка відбулася 16 квітня, була присвячена звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. Діти переглянули презентацію про 10 міст-героїв, а також прослухали повідомлення, підготовлені деякими учнями заздалегідь.

Ця ініціатива спрямована на виховання патріотизму та національної свідомості серед учнів, а також на вшанування пам’яті загиблих героїв, які боролися за незалежність та територіальну цілісність України. Подібні заходи сприяють формуванню учнів як активних громадян, здатних до захисту своєї країни та її цінностей.

Пресцентр 9-А класу