#НПВБуковини2024 #МістаГероїв

«Міста- герої України» Цю почесну відзнаку «Місто-герой України» встановлено для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії РФ проти України. Присвоєно її десяти містам: Волновасі, Гостомелю, Маріуполю, Харкову, Херсону, Чернігову, Бучі, Ірпіню, Миколаєву, Охтирці. Учні 9-В класу на виховній справі  переглянули презентацію, відео; порівняли світлини красивих українських міст в мирний час і те, що залишили агресори. Ми пам’ятаємо подвиги Героїв. І людей, і цілих міст.

Класний керівник                   Аліна Ковдриш

Тиждень знань  з ОБЖ

У Новоселицькому ліцеї №1 проходить тиждень знань з ОБЖ з метою поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення правил. Із здобувачами освіти 4-А класу була проведена година спілкування «Правила пожежної безпеки вивчай та дотримуйся».

Учні переглянули відео по темі. Повторили та закріпили правила пожежної безпеки, які рятують життя. Знати їх важливо у будь – якому віці. Організували виставку малюнків , «Вогонь- наш друг і ворог». Розгадували ребуси та загадки про вогонь. Батькам на батьківських зборах постійно нагадую про правила безпечної поведінки вдома , поводження з електротприладами. Діти отримали  знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому всім слід пам’ятати, що означає «101» і негайно діяти.

Класний керівник Світлана Волканеско.