“Дві години без телефону з улюбленою книгою”

У світі, де технології все більше стають необхідною частиною нашого повсякденного життя, акції, спрямовані на відновлення зв’язку з традиційними формами відпочинку, набувають особливого значення. Під час весняних канікул учні 6-В класу Новоселицького ліцею №1 провели акцію “Дві години без телефону з улюбленою книгою”. Ця ідея виникла з бажання підтримати читання серед учнів та відсунути їх увагу від електронних пристроїв на користь культурної та освітньої діяльності. Під час акції учні відмовилися від використання своїх смартфонів та гаджетів на дві години, замість цього вони взяли у руки свої улюблені книги. Замість нескінченого прокручування соціальних мереж чи перегляду відео на YouTube, учні отримали можливість поглибитися у світ культури, фантазії та знань. Час, який вони зазвичай витрачають на електронні розваги, був замінений часом, присвяченим літературі.

Результати акції були захоплюючими. Учні поділилися своїми враженнями від книг, які вони прочитали. Деякі з них знову відкрили для себе своїх улюблених авторів, інші знайшли нові цікаві книги, які стали джерелом натхнення для них. Багато хто з учнів зауважили, що дві години без телефону пролетіли надзвичайно швидко, і вони почували себе більш освіченими та задоволеними після читання. Нехай ця ідея стане початком для подальших заходів, спрямованих на підтримку читання та на розвиток культурної свідомості серед молоді.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу