ЛІЦЕЇСТКИ ЗДОБУЛИ ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2023 року № 1527 «Про затвердження плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління, КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено обласний заочний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Детальніше “ЛІЦЕЇСТКИ ЗДОБУЛИ ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ»”

Музей Писанки!

3 квітня з учні 7-Б класу здійснили  екскурсію до міста Коломиї – старовинного галицького містечка на Івано-Франківщині.

Під час прогулянки вулицями міста на центральній площі їх зустріла  найстаріша ратуша України. Головну площу прикрашає пам’ятник Тарасові Шевченку.  Наступною зупинкою був Музей Писанки, що є 8 Чудом України, де учні мали змогу побачити 12 000 експонатів з різних регіонів – розписні пасхальні яйця, малюнки, видряпані на курячій, гусячій, страусовій чи навіть перепелиній шкаралупі, декоративні яйця з вишивкою, керамічні писанки і навіть яйця з каменю. Екскурсовод розповів про різні технології виготовлення великодніх яєць.

Прогулялися  пішохідною вулицею В’ячеслава Чорновола. Це головна вулиця міста, і коломияни називають її просто соткою.  Побачили багато старовинної архітектури часів Польщі та Австро-Угорщини.  Зайшли у великий храм –  Катедральний собор Преображення Христового. Він другий за величиною в Україні серед греко-католицьких храмів. Архітектура і іконопис вразив всіх!

Біля піцерії нас зустрів Іван Франко.

Екскурсія до Коломиї залишила після себе незабутні емоції!

Класний керівник    Галина ПИВНЮК