Пожежна безпека – це одна з найважливіших тем, які мають бути вивчені навіть у наймолодшому віці. Забезпечення безпеки дітей та надання їм необхідних знань у разі пожежі – це першочергове завдання як шкіл, так і батьків.

Учні 4-Б класу Новоселицького ліцею №1 повторили правила поведінки в разі початку пожежі, подивилися відео, презентацію на цю тему та намалювали малюнки.

Важливо зазначити, що пожежна безпека – це не одноразова подія. Ці знання та навички потребують постійного повторення та підтримки. Тому важливо продовжувати нагадувати дітям про правила безпеки та проводити регулярні тренування. Ретельна підготовка та підтримка з боку вчителів, батьків та громадськості забезпечує успіх та допомагає зберегти життя та здоров’я наших дітей.

Класний керівник Гуцуляк Валерія