17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони. День тих, хто першими кидається у полум’я заради порятунку інших! З цієї нагоди учні 3-А класу переглянули відео «Правила пожежної безпеки для дітей». Пройщли квест  «Пожежна безпека», де шукали за ознаками пожежний інвентар, одягали пожежника. Роглянули як працює пожежна машина. Заправили бак для води, виконавши логіко-математичне завдання. Пригадали номер пожежної частини. Правила-завдання допомогли захиститися від диму.  Здійснили уявний  виїзд на виклик і загасили пожежу. Врятували дівчинку, знайшли вихід зі складної ситуації. Пройщли  маршрутом по зразку, рятуючи хлопчика. Пограли і вияснили, які матеріали горять, які ні Насамкінець. обговорили причини пожежі та правила пожежної безпеки.

Класний керівник: Ельвіра Куті