Здорові звички – здоровий спосіб життя

Здорові звички та здоровий спосіб життя є ключовими аспектами розвитку у будь-якому віці, але особливо важливими для підлітків. Тому, у Новоселицькому ліцеї №1 в межах тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 16 квітня відбулася бесіда «Здорові звички – здоровий спосіб життя» з учнями 7-А класу. Метою заходу було повторити поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя»; визначити фактори, які сприяють і які шкодять здоров’ю людини; розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а отже, благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє; розвивати вміння учнів слідкувати за собою, дотримуватись правил безпечної поведінки; виховувати прагнення берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб, виховувати життєву потребу завжди бути здоровим.

Здоров’я – це прекрасний дарунок, першооснова щастя людини, тому треба його берегти й зміцнювати. Тому потрібно враховувати всі сфери здоров’я: фізичне, психологічне й соціальне, що дає можливість зберегти і зміцнити здоров’я кожного.

Лютик Л.П.