У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, з метою проведення профілактичної роботи серед учнів щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, у 2 – А класі проведено виховну справу «Цінуй життя, воно одне» Учні дізналися про правила безпеки в різних життєвих ситуаціях та отримали «корисні підказки», переглянувши мультфільми «Місія «Незнайомці»», «Безпечний двір», «Сам удома», «Небезпечні знахідки». Діти зрозуміли, як діяти у несподіваних або складних ситуаціях, та як уникнути біди, взявши участь у вікторині “Безпека життєдіяльності”, сюжетно-рольовій грі «Я вдома сам», «Безпека на дорозі» та ін..

Класний керівник: Галина Горбатюк