Трикутник партнерства: вчителі – діти – батьки

18 квітня відбувся діалог із батьками 8-А класу та класним керівником Юлією Андрицькою. Наш шкільний психолог, Наталія Збурлюк, як завжди професійно та креативно провела психологічний тренінг з батьками на тему «Ненасильницьке спілкування батьків з підлітками як засіб збереження ментального здоров’я».

Зустріч пройшла у теплому, комфортному форматі. Ми обговорили проблеми підлітків та вчилися їх вирішувати. Батьки зі свого боку висловили побажання «ідеального» вчителя, який поважає дітей, вміє знаходити з ними спільну мову, надихає та зацікавлює до навчання.

Сподіваємося, що зустріч допоможе учням успішно завершити цей навчальний рік, а батькам і вчителям вдасться порозумітися та вирішити проблеми.

Класний керівник,

Андрицька Ю.Р.