Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки  обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття» , метою якого було поповнити знання дітей про рослинний світ, формувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

На обласний етап Конкурсу  було представлено понад 140 робіт учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сторожинецької, Ванчиковецької, Глибоцької, Новоселицької, Клішковецької, Кам’янської, Кіцманської, Недобоївської, Вижницької, Сокирянської територіальних громад Чернівецької області та міста Чернівці.

Свої роботи представили і наші ліцеїсти та досягли таких результатів:

ІІ місце – Ковдриш Катерина, учениця 3-А класу (керівник Куті Е.І.);

ІІ місце – Єфрімова Єва, учениця 1-А класу (керівник Кочервей К.В.);

ІІІ місце – Підлісна Олександра, учениця 4-А класу (керівник Волканеско С.І.);

ІІІ місце – Єршов Ілля, учень 1-Б класу (керівник Сірякова О.В.);

ІІІ місце – Топорчан Антон, учень 2-Б класу (керівник Чебан І.І.);

ІІІ місце – Вакарчук Паула, учениця 3-Б класу (керівник Кодряну Л.П.).

Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо нових творчих ідей, цікавих рішень та впевненості у досягненні мети на мистецькому шляху!