Попередити Захистити Щепити

Щорічно  в останній тиждень квітня в Україні проводиться Європейський тиждень імунізації. Його мета – підвищити обізнаність про важливість вакцинації, що імунізація має величезне значення для профілактики захворювань і захисту життя.

В рамках тижня  Європейської  імунізації  учні  3-Б класу  переглянули мультфільм про  важливість вакцинації   «Казка про те, як стати  супергероєм», мультфільм про щеплення «Маленький Бу: візит до лікаря» та послухали аудіоказку «Чарівна парасолька»

Це допомогло підвищити обізнаність учнів про важливість вакцинації та впровадження щеплень. Імунізація має величезне значення для профілактики захворювань і захисту життя. Хворобу легше попередити, ніж потім її лікувати.

Класний керівник: Людмила Кодряну