«Віддай людині крихітку себе, За це душа наповнюється світлом» Л.Костенко

У рамках тижня духовності у 5-Б класі Новоселицького ліцею №1 відбулася виховна справа «Світильник істини». Основною метою заходу було плекання духовності учнівської спільноти, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною, народом.

Під час заходу п’ятикласники переглянули віртуальну виставку християнської літератури «Світильник істини», де діти ознайомилися з творами і літературою де духовність і мораль – головна мета. Наступним етапом було колективне обговорення змісту Дитячої Біблії. Учні були активними, показали певні знання та розуміння. Обговорення було жвавим, цікавим та змістовним. На завершення учні розмальовували один із відомих їм сюжетів Біблії. Через малюнки діти передавали власні думки і почуття, про щирість і людяність. Це дало можливість дітям духовно зрости, проявити добро у власних вчинках, навчитися любити ближнього.

Класний керівник 5-Б класу                Оксана ПЕТРОВА