Добро починається з тебе

Сьогодні світ стає сухим і прагматичним. Скромність, чуйність, милосердя відходять на задній план. Але ми, учні Новоселицької гімназії, вважаємо, що доброта – це єдина валюта, яка ніколи не знецінюється. Згадуються слова Ліни Костенко: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом». Доброта – стежина, яка веде до миру, досконалості, адже милосердя і добро – це крила, на яких тримається людство. До того ж кількість добра тільки множиться, коли його роздаєш.
29.11.2019 р.  учні 5-В класу побували на уроці доброти. Шкільний бібліотекар Лунік В.Д підготувала для п’ятикласників віртуальну подорож  «Книгою Добра», в якій зібрані різні легенди та оповідання про людські вчинки. Після бурхливого обговорення різних життєвих ситуацій, вірю, що мої маленькі, але вже такі свідомі, учні ростуть добрими та милосердними.

Класний керівник А.М. Ковдриш