Power Point – незамінний застосунок у роботі вчителя

Вміння сучасного вчителя швидко та якісно підготувати роздаткові, дидактичні, демонстраційні матеріали для роботи на уроці для своїх учнів має бути досконалим та досить активним процесом. Найпершим помічником, таким собі, кишеньковим мобільним інструментом, має стати саме Microsoft PowerPoint. Саме цей додаток є універсальним для роботи педагога: від можливості створити саму звичайну картку до відеопрезентації із записом власного голосу. За допомогою цього інструмента розробляють презентації, що складаються з наборів слайдів, у яких надана можливість поєднувати текст із графічними об’єктами, фотокартками, звуком, відео- та мультиплікаційними ефектами. Слайди можна подавати як у суворій чорно-білій гамі, так і у вигляді кольорових зображень, для чого використовують шаблони оформлення.

В ході третього дня марафону «Від теорії до практики» 13 липня 2022 року в Новоселицькому ліцеї № 1 відбувся практикум на тему: «Створення презентацій», метою якого було показати, що можливості інструменту PowerPoint великі. Хочу відмітити і велике бажання кожного педагога нашої школи оволодіти навичками користування цим інструментом.

Вчитель інформатики Новоселицького ліцею №1 Блейбер С. О.