Методична практика педагогів

12 листопада 2020 року на базі системи освіти Новоселицької та Мамалигівської громад відбулися онлайн методичні студії для вчителів біології за участі Ірини Чорної, методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО на тему «Комп’ютерні грід-технології, та їх застосування в молекулярній біології» та для вчителів географії на тему  «Розвиток просторового мислення у формуванні основних компетентностей на уроках географії».  Долучились до методичного заходу  вчителі біології гімназії: Я.В.Дисар, А.В.Басараба, Р.Г.Одажіу. Під час онлайн спілкування педагоги ознайомились з можливостями грід-технологій, різноманіття онлайн баз даних, які можуть використовувати педагоги на уроках біології в старшій школі, в тому числі для візуалізації досягнень науки в галузі біохімії, в рамках підготовки учнів до ЗНО, а також для роботи із обдарованою та талановитою молоддю. Для вчителів географії: С.А.Власова та С.С.Обершт тему розкрив в своєму виступі доктор географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики географічного факультету ЧНУ Костащук І.І, якій наголошував на важливості навчити дітей сприймати світ не тільки як територіальну, а як багатопросторову модель з урахуванням усіх процесів, які сприяли даним утворенням. Завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області Рибчинський В.М. обговорив з географами ОТГ проблеми компетентісного підходу до викладання географії, звернув увагу на проблеми сьогодення та окреслив перспективи розвитку географічної освіти.