7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування

У День місцевого самоврядування гостями Новоселицької міської ради стали учні старших класів Новоселицького ліцею №1.

Мер міста Марія Нікорич ознайомила школярів з роботою міського голови та розповіла, з якими питаннями новосельчани звертаються до міської влади найчастіше. Учням було також цікаво дізнатися, що в міській раді  можна вирішити велику кількість різних нагальних для мешканців питань. Побували учні і в сесійній залі, там їм розповіли про діяльність депутатів, їхні повноваження, обов’язки. Окремо звернули увагу на реалізацію у місті програми «Добре» та можливість особисто впливати на користь усього міста .

Діти залишилися задоволеними екскурсією. У свою чергу вони привітали працівників міської ради з професійним святом і щиро подякували їм за приділену увагу та цікаву екскурсію.

Педагог організатор           О. Семенюк