«Спорт для життя! З історії олімпійських ігор»

Та ким поставлений рекорд,

Кому б не сяяли медалі,

Хто б не стояв на п’єдесталі, –

Перемагаєш ти, о Спорт!

П’єр де Кубертен

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту учні  5-В класу разом з класним керівником Яною Дисар долучилися до «Олімпійського тижня» і провели виховну справу «Спорт для життя! З історії олімпійських ігор». В ході заходу п’ятикласники провели ряд досліджень:   дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських та буковинських олімпійців, їх перемоги. Також, отримали і нові знання, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську. А під час спортивної вікторини позмагались на першість розуму та кмітливості, виконали «Жваву руханку». Наприкінці виховної справи учні сформували сторінку лепбуку «Рекорди Українських спортсменів», підвели підсумки заходу та зрозуміли, що  у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру в свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Я.В.Дисар, класний керівник 5-В кл.