Безпека дитини понад усе

У Новоселицькому ліцеї № 1 проходив Тиждень протидії торгівлі людьми. З учнями 3 – А класу проведено виховну справу «Обережно! Незнайомець!».

Мета виховної справи полягає у ознайомленні учнів з поняттями «знайомий-незнайомий», навчити учнів правильно поводити себе з незнайомими людьми, розвивати спостережливість, обережність, уміння відстоювати власну думку і не піддаватися на умовляння, шантаж, виховувати принциповість і відповідальність.

Учні переглянули мультфільм «Безпечна поведінка з незнайомцями». Вирішували різні життєві ситуації при зустрічі з незнайомими людьми.

З раннього віку дитина повинна чітко знати наступні правила:
– ніколи не вступати в розмову з незнайомими людьми і нічого не брати у них без присутності батьків;

– ніколи не сідати в машину до незнайомої людини і нікуди з нею не ходити. Прищепіть дитині тверде правило: ви ніколи не відправите за нею у школу  незнайому людину. Якщо таке трапиться – дитина не повинна йти з незнайомцем.

Діти обіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки з незнайомцями.

Класний керівник: С.І. Волканеско