24 жовтня – День ООН

Учні 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 переглянули презентацію про ООН.  Дізналися багато цікавих фактів. Міжнародна Організація Об’єднаних Націй заснована 24 жовтня 1945 року у м. Сан-Франциско. Спочатку було 51 країна-учасник, а зараз 193 країни входять до організації. Головні органи ООН: Генеральна Асамблея, Рада Безпеки, Міжнародний Секретаріат.

Особливо зацікавив дітей, той факт, що Генеральна Асамблея прийняла 33 роки назад Конвенцію про права дитини Цей документ містить 54 статті, які являються міжнародним законом і є актуальним в мирний і воєнний час.

В кінці провели вікторину, де діти продемонстрували свою уважність, допитливість, спостережливість.

ООН дуже підтримує Україну у важкий для нас час. Адже головне завдання організації полягає в підтриманні миру і безпеки всіх країн-учасників.

Всі українці хочуть миру і перемоги.

Класний керівник: С.І. Волканеско