24 жовтня  Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй(ООН)

Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об’єднаних Націй.

Саме тому   2 – Б класі відбулася  онлайн -зустріч, мета  якої  полягала в ознайомленні молодших школярів з Організацією Об’єднаних Націй,  її здобутками для людей всього світу.

Другокласники  переглянули  відеоролик  з  якого дізналися,  що  ООН виникла як «живе втілення надії» на мир та безпеку. Вона здатна покласти край насильству , сприяти розвитку та забезпечити рівність, захистити права людини й зменшити масштаби бідності на землі. Також школярі переглянули  мультфільм «Про  права дитини» які закріплено Конвенцією ООН.

Ключовою ідеєю цієї конвенції є визнання дитини самостійної, повноцінної і повноправною особистістю, що володіє всіма правами і свободами та безумовний пріоритет інтересів дитини перед потребами держави, суспільства, сімї, релігії.

Класний  керівник  2 -Б класу :  Людмила  Кодряну