«Чарівний світ книги»

Бібліотека –книги храм.
І знань безмежне море і надія.
Палкий вогонь незгасних поривань,
Що наше серце й душу гріє.

У теплий сонячний день, 25 жовтня до шкільної бібліотеки завітали учні 7-Б класу Новоселицького ліцею № 1, разом із бібліотекарем Луник В.Д. та класним керівником Одажіу Р.Г., на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.
Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.
Саме про книгу йшла мова під час екскурсії. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Учні дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні, про «Правила поводження з книгою», та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити.. Найцікавішим для дітей стала розважальна літературна програма, яка складалась з вікторин, загадок, ігор та конкурсів.

Луник В. Д. зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

Класний керівник 7-Б Одажіу Р.Г. та шкільний бібліотекар Луник В.Д.