«Книга відкриває світ»

Напередодні Міжнародного дня шкільних бібліотек учні 6-х класів, кмітливі та активні читачі,   зібралися в черговий раз у читальному залі шкільної бібліотеки Новоселицького ліцею №1.  Команди «Дружба» і  «Всі разом» провели  цікаве і корисне  дозвілля- зіграли у вікторину, змагаючись у 5 турах: відгадуючи літературні анаграми, омоніми, прислів’я, жартівливі загадки. Гостинна господиня – шкільний бібліотекар, а також голова журі книжкового батлу,  Валентина Луник,  познайомила дітей з унікальними екземплярами підручників з минулого століття і визнала обидві команди переможцями. Захід мав на меті розширити  знання учнів  про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, забагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.

Людмила Лютик, Нонна Бальон, класні керівники