#КаденюкПоліт25 #вихованняБуковини2022 #НПВБуковини

Віртуальна екскурсія у Чернівецький музей авіації та космонавтики

У рамках тижня естетичного виховання учні 3-Б класу здійснили віртуальну екскурсію до Чернівецького музею авіації та космонавтики.

Третьокласники дізналися, що музей було відкрито 2 жовтня 1999 року у м. Чернівці, як символ того, що перший космонавт незалежної України народився на Буковині. Учні мали змогу ознайомитись з двома розділами музею. У першому розділі діти дізнались про історію розвитку авіації. Особливий інтерес викликали моделі літаків, які є точними копіями історичних апаратів. У другому розділі «Космічні дослідження» представлені моделі перших ракет, першого штучного супутника Землі, першого космічного корабля.

Віртуальна екскурсія учням сподобалась, в кінці вони поділилися враженнями та бажанням відвідати цей музей.

Класний керівник: Даців І.О.