#КаденюкПоліт25 #вихованняБуковини2022 #НПВБуковини

Віртуальна екскурсія в

Чернівецький музей авіації та космонавтики

09 листопада 2022 року, під час виховної справи, учні 4-Б класу побували у віртуальній подорожі до Чернівецького музею авіації та космонавтики. Школярі мали змогу дізнатись про те, коли і на честь кого був відкритий цей музей. Також побачили, що там є дві експозиції постійно діючі та експозиції, що розгортаються з приводу відзначення різноманітних подій. Четвертокласники мали змогу ознайомитись з історією повітроплавання, почути про різні експедиції, побачити на власні очі різноманітні моделі літаючих апаратів, космічних супутників та кораблів. Учні також згадали про нашого офіційно першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Ось про ці та інші цікаві події та факти в галузі космонавтики діти дізналися під час цікавої віртуальної екскурсії.

Класний керівник 4-Б класу: Сірякова О.В.