“Проєктна діяльність учнів 5 класів”

«Розум полягає не тільки у знанні,але й в умінні застосовувати знання на практиці»

(Арістотель)

Згідно плану роботи шкільної професійної спільноти вчителів 5 класів НУШ відбулося  5 засідання – методична трибуна на тему «Проєктна діяльність учнів 5 класів: формування початкових вмінь та навичок». Протягом поточного навчального року у кожного вчителя  була створена  власна «творча майстерня» з даної проблеми. Акцент у презентаціях власних доробок вчителі робили саме на поєднання вивченого теоретичного матеріалу із самостійною практичною діяльністю п’ятикласників на уроках та в позаурочний час. Учні досить креативно виконують різноманітні інтелектуальні завдання. Кожен урок проходить з насиченим цікавим контентом: моделювання, інтерактивні завдання, логічні задачі, творчі поробки, досліди та експерименти. Виконуючи різноманітні завдання, учні розвивають  інтелектуальні, пізнавальні, дослідницькі, творчі, комунікативні здібності, набувають досвіду самопізнання. І як результат навчання – діти  застосовуть засвоєні знання в повсякденному житті. Безумовно, проєктна діяльність – це дієвий спосіб формування  таких ключових компетентностей,  які здатні забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх дитини протягом усього життя.

Нонна Бальон, керівник ШПС 5-х класів НУШ