«Добрі справи роби тихо»

В рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» учні 3 – А класу завершують класний проєкт «Добрі справи роби тихо».

Сьогодні завітали до бібліотеки на захід «Твори добро на радість людям». Нас радо зустріла бібліотекар Валентина Дмитрівна. Ознайомила з виставкою творів про добро. Це і казки і твори В.О. Сухомлинського. Зараз проходить Всесвітній тиждень дитячої книги, тож діти взялися до читання невеликих творів та казок. Із захопленням та цікавістю розповідали про прочитане, ділилися враженнями. Малювали малюнки про героїв, яких зустріли під час ознайомлення з творами. Провели вікторину «Впізнай добро». Дійшли висновку, що треба завжди робити добрі справи, залишатися людиною, бути толерантним, допомагати усім, хто потребує допомоги. Адже, добро перемагає зло. Ми переможемо, все буде добре.

Класний керівник С.І. Волканеско

Шкільний бібліотекар В.Д. Луник