«Діло майстра величає»

Учні 5-В класу працюють над класним проєктом «Діло майстра величає», в рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» у напрямку трудового та економічного виховання. Тиждень, що триває з 27 березня до 31 березня 2023 року, об’єднав п’ятикласників та класного керівника Дисар Я.В. у вирішенні важливого питання «Професія-для життя чи життя для професії?». Для того щоб дати відповідь учні пройшли квіз на тему «Всі професії важливі, всі професії необхідні». Метою заходу було сформувати в учнів свідоме й відповідальне ставлення до людей праці, збагачувати інтелект, надати учням уявлення про різноманітність існуючих професій; розвивати увагу, пам’ять, світогляд учнів; виховувати повагу до праці, почуття колективізму, взаємодопомоги. Проходячи етапи вікторини: «Відгадай мене», «Моя професія важлива, бо…», «Я хочу і буду», «Скринька з мріями про професії», учні поринули у світ професій, відгадували професії за описом, захищали обрану за фантом професію, озвучували власні вимоги до професійних якостей і на кінець загадали ким бажають стати в майбутньому.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу