«Світ професій»

У житті людини  професія займає важливе місце. І саме таке розуміння треба виховувати у дітей із раннього віку. Для того, щоб розширити знання учнів про професії, виховати повагу до людей різних фахів, шанобливе ставлення до праці, у 5-Б класі відбулася виховна справа «Усі професії важливі, усі професії необхідні». Ліцеїсти переглянули  відеоролик «Світ професій». Потім, використовуючи фантазію і творчі здібності, розповіли про свої омріяні професії в малюнках. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте  п’ятикласники вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть. Це говорить про те, що діти не байдужі до власної долі, до вибору професії, яка в майбутньому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Класний керівник 5-Б класу                     В.О. Гушила