Всесвітній тиждень дитячої та юнацької книги

«Книги – морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить»

Іван Франко

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в житті в Новоселицькому ліцеї №1 проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Тому 30 березня учні 4-А класу представили власні буктрейлери улюблених книг. Цим самим зацікавили своїх однокласників та спонукали їх до прочитання книг.

Участь у перегляді взяла також шкільний бібліотекар Луник В.Д., яка наприкінці заходу ознайомила діток з новинками літератури і наголосила, що читання це цікаве та корисне проведення дозвілля.

Тиждень дитячої та юнацької книги – це заохочення дітей до читання та дбайливого відношення до книги, перетворення бібліотек в справжній храм Книги, у якому кожен користувач відчуває себе бажаним гостем.

Приходьте до бібліотек, книги чекають на Вас!

Класний керівник                                Кочервей К.В.