1 вересня -День знань

У 4-А класі був проведений перший урок на тему «Ми патріоти великої країни» під гаслом «Ми українці- честь і слава незламним».

Мета – формувати в учнів глибоке усвідомлення , що таке Батьківщина, держава, патріотизм, викликати інтерес до пізнання України через виконання цікавих завдань, виховувати гідних патріотів своєї держави, повагу до її символів, бажання бути гордістю своєю Батьківщини.

Четвертокласники  подорожували квест-мандрівкою нашою Батьківщиною. Пригадали державні символи України , розгадували кросворд про Україну, відгадували загадки, грали у різні ігри . За виконані завдання учні отримували квітку із побажанням нашій країні  і наприкінці уроку прикрасили нашу країну квітучими побажаннями та обмінялися браслетами побажань.     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність  України, за те, щоб сьогодні ми жили мирно і спокійно. На завершення всі заспівали пісню «Ой у лузі червона калина». Учні побажали один одному добре вчитись, дотримуватись правил культурної поведінки.

Класний керівник Волканеско С.І

З Україною в серці….

….такими словами розпочався перший урок з нагоди Дня знань. 1 вересня для учнів 11 класу Новоселицького ліцею №1.  Сьогодні ми зустрічаємось в стінах рідної школи у незвичному форматі: другий рік поспіль з повномасштабним вторгненням російської армії триває новий етап російсько-української війни, який  було розпочато  з 2014 року. Для нашої країни вона стала народною війною за незалежність і суверенітет, за цивілізаційний вибір і приналежність до європейської цивілізації.

Темою  нашого уроку стало гасло відоме вже всьому світові : « Ми українці: честь і слава незламним!», а  епіграфом , слова відомого українського поета: «Може, десь земля є краща й вища, а над нею – небо золоте, та мені найкраща та, де вишня, та, де вишня мамина цвіте!» Метою дійства було відчуття гордості й Детальніше “З Україною в серці….”