Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

На обласний етап Акції  було представлено понад 120 робіт учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Чернівецького, Вижницького та Дністровського районів Чернівецької області.

За підсумками та оцінкою журі обласного етапу акції учні Новоселицького ліцею №1 посіли такі призові місця:

Гран-прі

– Ботнар Ангеліну, ученицю 9-В класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Ковдриш А.М.

– Охріменко Яну, 15 років, ученицю 10-Б клас Новоселицького ліцею №1. Керівник – Бабій Г.І.

– Ліліткіну Дарину, ученицю 11 класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Дідух-Бойчук Т.Г.

– Жереблюка Андрія, учня 7-А класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Лютик Л.П.

– Безушку Вікторію, учениця 8-А класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Андрицька Ю.Р. Детальніше “Хто молодці? Ми – молодці!”

Раз добром нагріте серце – вік не охолоне Тарас Шевченко

До Всесвітнього дня доброти у 5-А та 5-Б класах була проведена виховна справа «Людина починається з добра». Мета якої: ознайомити п’ятикласників з історією свята, виховувати в учнів почуття любові, милосердя, доброти до людей, які їх оточують, поваги до старших, виховувати бажання зростати добрими, справедливими, чуйними.

У цей день у багатьох країнах прийнято дарувати квіти й посмішки, говорити приємні слова, робити добрі вчинки. Адже з кожним таким вчинком світ стає чистішим, кращим і добрішим. Саме тому під час виховної справи п’ятикласники власноруч виготовили «Квітку добра», яку подарують свої рідним.

День доброти – це можливість для дітей знайти час на хороші вчинки. Творити добро не важко!

Класні керівники 5-А та 5-Б класів

Євгеній КАПТАР, Оксана ПЕТРОВА

Україна непереможна! Все буде Україна!

Дякуємо волонтерам Ванчиківецької громади за приємну звісточку та подарунки від наших захисників 42 бригади 424 батальйону 1 стрілецької роти (лимансько- креміниий напрямок).

Ми дякуємо нашим захисникам за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність. Ви даєте нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки України.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу і дякуємо кожному захиснику та волонтеру!