15 листопада до учнів 5 – 6  класів Новоселицького ліцею №1 завітали представники поліції – інспектор ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович та поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області капітан поліції Лях Віталій Валентинович, інспектор сектору реагування патрульної поліції старший лейтенант поліції Гудан Михайло Віталійович, які ознайомили дітей з правилами безпеки на дорозі, виконали практичні вправи.

Це була не просто бесіда, а щире безпосереднє спілкування, під час якого учні дізналися багато нового та закріпили свої знання з правил дорожнього руху.

Ми дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію та за високий професіоналізм і сподіваємося, що отримані знання під час занять допоможуть кожному.

“Стежка доброти”

13 листопада в Україні відзначається Всесвітній день доброти. У сучасному світі, коли інформатизація й технології вступають у темп нашого життя, надто легко втратити зв’язок з гуманізмом і добротою. Відзначення дня доброти стає прекрасною нагодою звернути увагу на ці важливі цінності. Щоб зробити це не лише символічно, а й активно розвинути та впровадити такі якості, як доброзичливість, толерантність, милосердя у повсякденне життя учнів 6-В класу Новоселицького ліцею №1 разом з класним керівником Яною Дисар вирішили провести захопливий квест – гру “Стежка доброти”. Основною метою цього заходу було виховання учнів у дусі доброти, взаєморозуміння та активної участі у створенні позитивного оточення. Під час гри діти проходили цікаві завдання,  ділилися своїми історіями про добрі вчинки, а саме,  про допомогу тваринам, літнім людям, однокласникам. Також учні дарували один одному «смайлики» і створювали власну «доріжку доброти». По завершенню заходу діти зробили добру справу – подзвонили батькам і подякували їм за можливість вчитись, відпочивати, жити!

Проведений квест “Стежка доброти” не лише надав учням можливість відчути справжню радість від дарування добра, але й відкрив їм очі на важливість цінностей гуманізму в сучасному світі. Цей день залишиться в пам’яті  не лише як відзначення Всесвітнього дня доброти, але і як час, коли шестикласники стали справжніми агентами позитивних змін у своєму класі.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу

День сержанта Збройних Сил України

18 листопада, відзначається День сержанта Збройних сил України.

Свято встановлено офіційно, “Ушановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України”, про що повідомляється в Указі Президента України №153/2019 від 19 квітня 2019 року.

Сьогодні, сержантський корпус є основою сучасного українського війська, опорою для командирів та зразком у виконанні поставлених завдань. Раніше звичними професіями для жінок-сержантів вважалися напрями медицини, зв’язку, музичного мистецтва. Сьогодні жінки проходять підготовку в навчальних підрозділах і отримують сержантські звання бойових спеціальностей, на рівні чоловіків. Особливо слід відзначити роль сержанта під час повномасштабної війни, що триває восьмий рік поспіль. Адже їх величезний внесок є невід’ємною складовою у справу захисту держави від російської навали. На превеликий жаль, не всі воїни повернулися після виконання бойових завдань. У цей день ми схиляємо голови, згадуючи воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Детальніше “День сержанта Збройних Сил України”