Весела думка – половина здоров’я

Сміх краще лікує, ніж усі ліки

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, в 10-А класі проведено “Коло підтримки” на тему «Гумор, як засіб збереження ментального здоров’я під час війни». «Коло одного питання» мало на меті допомогти дітям знайти в собі внутрішнє джерело сили та вміння підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.  В просторі кола учні вчилися визначати власний психічний стан та шукати інструменти для його відновлення, використовуючи гумор. Адже гумор лікує душу, а  ментальне (духовне) здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Тож регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи.

По завершенні кола діти дійшли висновку, що дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність, як і дбати про здоров’я фізичне і гумор в багатьох випадках допомагає цьому. Ментальне та фізичне здоров’я – нерозривне ціле, і тому піклування про своє ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного.

Класний керівник                     Сніжана Козак