Тиждень права в Новоселицькій гімназії

Правова вікторина (2).jpgТе, чого сьогодні навчається в класі одне покоління, стане нормою життя наступного.
А. Лінкольн
Протягом цього тижня, з 11 по 15 грудня 2017 року, у Новоселицькій гімназії проводився тиждень правового виховання, за яке відповідали учні 9-их класів.
У рамках проведення було організовано радіолінійку, приурочену до 10 грудня – Дня захисту прав людини. Учні-дев’ятикласники розповіли історію виникнення цього свята та ознайомили гімназистів з усіма правами людей.
Відповідно до плану проведення тижня та в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» було виготовлено стіннівки та буклети. Учні 9-А класів завітали із буклетами до гімназистів середніх класів, а також відвідали початківців і розповіли їм про права та обов’язки дітей, залишивши їм буклети як пам’ятки. Учні 9-Б класу із буклетами завітали до гімназистів старших класів.Правова вікторина.jpg

У четвер для учнів 9-11 класів була організована правова гра «Чи знаєте ви свої права?», де учні показали свої знання із прав та вміння орієнтуватися у життєвих ситуаціях, використовуючи знання своїх прав та обов’язків. Від кожного класу у грі брала участь команда до 5 учасників. Гра розпочалася із представлення команд, далі був бліц-турнір, у якому учні показали свої загальні знання з прав, потім конкурси:
• «Допоможи героям», де треба було встановити, які права порушені в тій чи іншій казці;
• «Знайди пару» до кожного права відповідний обов’язок;
• «Конкурс капітанів», у якому треба було встановити види відповідальності за різні правопорушення.
Зрештою, конкурс завершився – і старшокласники отримали відповідні грамоти за свої знання з основ правознавства. Учні 9-А та 9-Б класів вибороли І-ші місця у правовій грі, ІІ місце отримала команда 10 класу, а почесне ІІІ місце посіла команда 11 класу.
Протягом тижня гімназисти дізналися дещо нове з правознавства і узагальнили свої знання про відповідальність про правопорушення.

Класні керівники 9-А, 9-Б класів Гречана І. Ю. та Козак С. Д.

I5F3-TwQx0k.jpg YNqK8-7qpas.jpg p4SKKox85ZY.jpg