Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

20180329_150949.jpgЗдоров’я – найвища цінність у житті, тому що тільки будучи здоровими ми можемо радіти тому, що у нас є, і прагнути досягти того, чого у нас поки немає. На жаль, усвідомлення цього приходить в зрілому віці – тоді, коли часом вже неможливо виправити свої помилки і шкодувати про несерйозне ставлення до свого здоров’я в дитинстві і юності вже пізно.

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Сучасне життя вимагає від нас бути активними, тому ми маємо турбуватися про своє здоров’я.

20180329_143107.jpg

Відповідно до тематики тижня були проведені такі заходи:

• загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю тижня;
  • радіолінійка “Здоров’я не все, але все без здоров’я — ніщо”;
  • виставка малюнків «Світлофорчик»(учні 2-4 класів);
  • виставка стіннівок: «Увага ! Діти на дорозі», «Увага! Незнайомець», «Безпека руху на велосипеді та мопеді», «Правила поведінки у громадських місцях», «Правила користування газовими приладами», «Безпека в інтернеті» (учні 5-11 класів);
  • демонстрація відео роликів на плазмовому телевізорі в холі гімназії : «Азбука безпеки на дорозі», «Правила дорожнього руху»;
  • вікторина «Увага! Діти на дорозі!» (учні 3-4 класів);
  • веселі старти – «У здоровому тілі – здоровий дух» (учні 7-8 класів);
  • підбиття підсумків.

Протягом тижня, учні активно приймали участь у всіх запланованих заходах.

Бажаємо здоров ‘я і доброго самопочуття!

Ви маєте змогу покращити своє здоров’я та фізичний розвиток!

Жодні ліки в світі не здатні замінити рух, а рух лікує від багатьох хвороб!

20180329_143556.jpg