Плануємо начання в НУШ по-новому

20181102_112817.jpgПротягом осінніх канікул на базі Новоселицької гімназії проходили курси з підвищення кваліфікації для 85 вчителів з Новоселицького  та Хотинського  районів, які наступного 2019 -2020 навчального року  вчитимуть першачків. Вчителі розпочали своє навчання, що складається з дистанційного онлайн-курсу на порталі Ed Era та трьох очних сесій, в межах яких спеціально підготовлені тренери закріплюватимуть знання педагогів на практиці.Так цього разу були проведені дві очні сесії. Вчителям викладали дуже талановиті і творчі тренери:  Прокоп Інна Степанівна, Харченко Алла Михайлівна , Костащук –Мазур Тетяна та психолог Андрій Васильович.

Цікаво, доступно і креативно  вчителі – початківці ознайомлювалися з Концепцією НУШ та новими завданнями вчителя в контексті сучасних змін. Обговорювали  компетентнісний підхід: його переваги і ризики, навчались прийомам розвитку критичного мислення та різним формам інтеграції.

Повчальними та цікавими також були практичні заняття, на яких вчителів навчали новим сучасним формам та методам діяльнісного підходу, а зокрема: ранкові зустрічі та ранкове коло, Щоденні 5 та Щоденні 3.

Сподіваємось такі курси допоможуть нам , вчителям, навчитись створювати нове освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів у своїй подальшій діяльності.

Вчителі початкових класів 4-А та 4-В:

Унгурян І.О. та Сірякова О.В.

20181101_111921.jpg 20181029_144258.jpg 20181029_121445.jpg