Світ книги

Навчання триває… і ніщо  не може стати на заваді щодо проведення уроків позакласного читання в різних інноваційних формах роботи. Сьогодні 17 грудня 2020 року в 5-А класі Новоселицької гімназії  було проведено урок позакласного читання  в формі бібліошопінгу, який мав девіз:  «  Даремно часу ви не гайте, цікаві книги вибирайте!». Урок відбувся в приміщенні шкільної бібліотеки.  Метою такого дійства було привернути більше уваги та інтерес до вибору та читання книг. Звичайно, дехто може не знає що таке бібліошопінг?  Це – форма заходу, в ході якого один учасник заходу пропонує іншому учаснику “придбати” книгу або журнал з фонду бібліотеки, прорекламувавши видання. Цього разу учні мали змогу здійснити віртуальну подорож у світ книг, переглянувши презентацію, взяти участь у музикальній вікторині, і найголовніше , обрати собі книгу для читання. Шкільний бібліотекар – Валентина Дмитрівна,  розповіла дітям про те , як правильно обирати книгу для читання. Не завжди учні можуть зробити вдалий вибір книги. Учні  мали змогу не просто дізнатись про новинки у світі сучасної зарубіжної літератури, а й знайти гарну історію, щоб книга зацікавила і захопила їх. Такі форми проведення  уроків дітям дуже подобається, тому що вони більше відкривають себе .

І на завершення хочеться додати, що К Н И Г А – це найзахоплююче диво у світі ! Книга  відкриває   нам дорогу в світ будь -яких дивовижних пригод, мандрівок та фантастики.

Дідух-Бойчук Т.Г.- вчитель зарубіжної літератури

Новоселицької гімназії