15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території  інших держав

В 7-А класі Новоселицького ліцею №1 відбулася виховна справа на тему «15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав». Метою заходу було: розширити знання учнів про історичні події афганської війни; виховувати повагу і пошану до воїнів-інтернаціоналістів та їх матерів, до трагічної сторінки нашої історії; згадати воїнів – земляків; зміцнювати почуття патріотизму, гордості за славних героїв України та їх побратимів; формувати в дітей риси чесності, благородства, вірності в дружбі та любові. Під час виховної справи учні мали змогу переглянути відеофільм «Вшанування учасників бойових дій на території інших держав». Загиблих воїнів учні вшанували хвилиною мовчання.

Не забуваємо й тих, хто у вічності! Світла пам’ять героям, які віддали життя за свою державу в російсько-українській війні з 2014 року.

Лютик Людмила, класний керівник 7-А класу