Канікули з користю для душі

IMG_2748.JPGШвидко пройшли зимові канікули — улюблена пора дитячого відпочинку, свят та розваг. Але для учнів 3-Б та 3-В класів Новоселицької гімназії ці канікули були ще й веселими та корисними.
Готуючись до роботи над наступним класним виховним проектом згідно програми «Крок до зірок», ми запланували поїздку до Чернівецького драмтеатру ім. О. Кобилянської. Мета якої: розвиток культури відвідування театру серед сучасного покоління дітей, вивчення культурної поведінки в громадських місцях та сценічної культури акторів.
Відвідування театрів разом з дітьми, залучення їх до розуміння мистецтва театру – це теж є однією із складових морально-етичного виховання.
Саме тут дитина отримує можливість по-справжньому поділитися своїми враженнями, обговорити з батьками побачене. У таких спільних обговореннях вона розуміє особливості театрального мистецтва, засновані на «живому» спілкуванні артиста та глядача. IMG_2733.JPGТак ми мали змогу подивитися музичну казку «Як Настуня ледь не стала марою». А дивитися було на що…
Повчальна історія про нечепуру Настуню, яка сподобалась підступній Бабі Язі і та вирішила викрасти дівчинку, щоб зробити з неї мару. Аби повернути Настуню, в дорогу вирушають сестричка Оленка і Домовичок. Яскрава музична казка дуже сподобалася нашим дітям. Після вистави нам провели невеличку оглядову екскурсію по театру і розповіли ще багато цікавого та пізнавального. А потім свято тривало: смачна піца, Новорічна красуня-ялинка на Соборній площі, катання на сноутюбах з гірки, смачні льодяники…
Кожне відвідування Чернівців для наших учнів – це свято, довгоочікувана подія. З почуттям щастя, задоволеності від життя ми покидали це місто, щоб повернутися знову.
Залишається сподіватися, що ми такі заходи будемо організовувати і надалі.
Бальон Н.М. класний керівник 3-Б та
Сірякова О.В. класний керівник 3-В класів