Учні наукового товариства “Інтеграл” на виставці “Люди свободи”

IMG-1477dde9a012c0604d54db8a36c05b2d-V.jpg  Як прекрасно, коли гарна справа об’єднує, спонукає до пошуку, пізнання. Виставку «ЛЮДИ СВОБОДИ» на базі Новоселицького ліцею  відвідали учні 10 класу та учасники наукового товариства «Інтеграл» Новоселицької гімназії разом із своїми наставниками – Яною Дисар, заступником директора з науково-методичної роботи та вчителем історії Анатолієм Чеканом. Розгорнули її на базі однойменної експозиції УІНП з фондів Чернівецького обласного краєзнавчого музею.  Експозиція присвячена людям різних періодів державотворення, які своїм життям виборювали і виборюють незалежність, демократичні права і свободи. Після оглядової екскурсії, гімназисти взяли участь у історичному квесті на тему: «ЛЮДИ СВОБОДИ», Детальніше “Учні наукового товариства “Інтеграл” на виставці “Люди свободи””