Діти — це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю й теплом.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

В рамках   виховного тижня «Дитинство – яскрава мить» в 2-Б класі  Новоселицького  ліцею № 1   провели розважальний калейдоскоп «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!»

Другокласники  пройшли  вікторину «Права людей починаються з прав дитини», позмагалися  в інтерактивних вправах «Щоб бути здоровим я виконую», « Ура ! Канікули», на яких закріпили  корисні та шкідливі звички, також правила  безпечної поведінки під час  ігор.

Погралися маленькі школярі  в  улюблені ігри. Поділилися з своїми   друзями  , якими цікавими   справами  можна займатися  в позаурочний  час. Провели  конкурс малюнків « Здрастуй, літо-літечко!».

Класний керівник : Людмила  Кодряну