У єдності наша сила!

Педагогічний колектив Новоселицького ліцею №1 долучився до збору коштів на авто новоствореної бригади, евакроти рембату.

Сьогодні передали 10 000 грн нашому випускникові Ігореві КІРІТІ – сержанту евакуаційної роти, ремонтно-відновлювального батальйону.

Віримо в ЗСУ та найшвидшу перемогу!

Все буде Україна!

«Організація Об’єднаних Націй: минуле і сьогодення»

Щороку  в усьому світі та в Україні відзначається міжнародний день ООН, саме якому присвячена виховна година «Організація Об’єднаних Націй: минуле і сьогодення», яка проведена напередодні у 7-Б класі.

Ця організація мала позбавити покоління народів від нещасть війни, утвердила віру в основні права людини та у гідність і цінність людської особистості, у рівноправність.

Учні  ознайомилися зі структурою, принципами та метою діяльності ООН. Учні  цікавилися експериментальними проєктами ООН в Україні і тепер мріють щоб Україна стала членом ООН.

Класний керівник                    Галина  ПИВНЮК

Організація Об’єднаних Націй: минуле і сьогодення.

Організація об’єднаних націй – міжнародна організація незалежних держав, які визнали Статут ООН. Найбільша та найважливіша міжнародна організація. Її основне завдання – підтримка і зміцнення міжнародного миру та безпеки, розвиток співробітництва між державами.

24 жовтня в усьому світі та в Україні відзначається міжнародний день ООН, саме цьому дійству була присвячена інформаційна година «Організація Об’єднаних Націй: минуле і сьогодення», яка проведена напередодні в 7-А класі Новоселицького ліцею №1.

День ООН відзначається у всьому світі для підвищення обізнаності про роботу, цілі та досягнення організації, особливо в миротворчих та гуманітарних місіях, охороні навколишнього середовища, захисті прав людини та охороні здоров’я.

Учнями підготовлено виступи щодо історичних подій створення, розвитку та сучасних аспектів роботи ООН, досліджено основні нормативно-правові акти, важливе місце серед яких займає Загальна декларація прав людини.

На завершення інформаційна години діти наголосили, що на сьогоднішній день Організація Об’єднаних Націй залишається надійним партнером держави та народу України, на кожному етапі складного шляху.

Класний керівник 7-А класу Людмила Лютик