16 ЖОВТНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. Учні 4-Б класу підтримали ідею здорового харчування та намалювали свої улюблені фрукти, овочі, та інші продукти. Передивилися презентацію та нагадали які вітаміни потрібні нашому організму і, що потрібно їсти, щоб їх отримати.

Здорове харчування – це не просто тренд, а ключовий компонент збереження нашого здоров’я. Всесвітній день здорового харчування нагадує нам, що наше здоров’я залежить від наших харчових звичок. Здорове харчування – це інвестиція у наше майбутнє. Спільно дбаймо про своє здоров’я та здоров’я наступних поколінь.

Класний керівник Гуцуляк В.В.

«Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати» (Конфуцій)

У рамках Тижня профорієнтаційного виховання в 9-А класі відбулася виховна справа «Людина і професія», метою якої було формувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; сприяти формуванню особистісних якостей учнів; розвивати творчі здібності школярів; виховувати інтерес до різних професій.

Дев’ятикласники, об’єднавшись у групи, з’ясували відмінність між поняттями «професія», «посада», «кваліфікація», «спеціальність». Класний керівник Житарюк У.В. провела вправу «Зняття внутрішніх обмежень». Детальніше “«Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати» (Конфуцій)”

Здорове харчування

Ми є те, що ми їмо. Чи згідні ви з цим твердженням? Завдяки корисній їжі, вітамінам та мінералам ми маємо красиве, блискуче волосся, здорові нігті та шкіру, наше самопочуття хороше, а внутрішні органи працюють злагоджено.

До поганої їжі відносять напівфабрикати, ковбаси, солодощі, солодкі напої, фаст-фуд, чіпси, сухарики. Від них слід відмовитися, якщо вам важливе власне здоров’я.

Цього тижня було проведено виховну справу у 8-А класі на тему «Здорове харчування». Учні переглянули відео «Здорова тарілка», вели бесіду про правила здорового харчування. Потім об’єдналися в три групи. В групах склали меню сніданку, обіду та вечері, а потім вибрали спікера від кожної групи і презентували своє меню.

8-А клас радить усім стежити за своїм здоров’ям та правильно харчуватися.

Класний керівник 8-А класу Андрицька Ю.Р.

Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки зонального заочного онлайн конкурсу «Космічні фантазії» 2023.

Вітаємо наших ліцеїстів з  перемогою у конкурсі!

І місце:

• Боднарюк Богдан (Машина для пошуку вибухових пристроїв

«Бахні»), керівник Блейбер Стелла Олександрівна;

• Гасюк Ксенія, Балан Максим («Гості з майбутнього»), керівники Гуцуляк Валерія Віталіївна, Гушила Валентина Олексіївна;
  • Гузун Емілія («Космічна фея»), керівник Петрова Оксана Борисівна,
  • Рискулов Алекс («Космос-мирна Земля!»), керівник Ковдриш Аліна Михайлівна;
  • Горецька Анна («Місія на Марс!»), керівник Дисар Яна Валентинівна.

Дякуємо за чудові роботи учасникам конкурсу і їх керівникам.

Щоб здоровим зростати, корисну їжу треба вживати!»

Людина не може існувати без харчування. Харчування – одна з головних умов здорового життя.  А чи завжди ми вибираємо корисне? З такого питання почався виховний захід в  3 -Б класі.

У веселій ігровій формі  третьокласники  вчилися дбайливо ставитися до свого  здоров’я.

Квест  «Весело про їжу»  допоміг  учням  узагальнити знання про корисну їжу та  дбайливого ставлення  до свого  здоров’я.

На кожній з  станції  команди  отримували  завдання, які з задоволенням виконували. Відгадували  загадки, малювали малюнки ,вибирали продукти, які допомагають нам укріплювати імунітет, зміцнювати  кістки. Доводили, що  знають, як правильно визначати корисні продукти.

Гра надихнула  дітей до отримання знань про  принципи здорового харчування. Учні  навчилися робити вибір між шкідливими і корисними продуктами, отримали уявлення про раціональне харчування, також вміння піклуватися про себе.

Класний  керівник 3-Б класу   : Людмила Кодряну