«Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати» (Конфуцій)

У рамках Тижня профорієнтаційного виховання в 9-А класі відбулася виховна справа «Людина і професія», метою якої було формувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; сприяти формуванню особистісних якостей учнів; розвивати творчі здібності школярів; виховувати інтерес до різних професій.

Дев’ятикласники, об’єднавшись у групи, з’ясували відмінність між поняттями «професія», «посада», «кваліфікація», «спеціальність». Класний керівник Житарюк У.В. провела вправу «Зняття внутрішніх обмежень».

Також школярі пройшли тестування «Яка професія мені підходить?».   Воно показало, як учні приймають рішення та сприймають навколишній світ. Відповідаючи на запитання, діти зрозуміли, який вид діяльності приносить їм найбільше задоволення. Це допоможе обрати майбутню професію.

Пресцентр 9-А класу