Щоб здоровим зростати, корисну їжу треба вживати!»

Людина не може існувати без харчування. Харчування – одна з головних умов здорового життя.  А чи завжди ми вибираємо корисне? З такого питання почався виховний захід в  3 -Б класі.

У веселій ігровій формі  третьокласники  вчилися дбайливо ставитися до свого  здоров’я.

Квест  «Весело про їжу»  допоміг  учням  узагальнити знання про корисну їжу та  дбайливого ставлення  до свого  здоров’я.

На кожній з  станції  команди  отримували  завдання, які з задоволенням виконували. Відгадували  загадки, малювали малюнки ,вибирали продукти, які допомагають нам укріплювати імунітет, зміцнювати  кістки. Доводили, що  знають, як правильно визначати корисні продукти.

Гра надихнула  дітей до отримання знань про  принципи здорового харчування. Учні  навчилися робити вибір між шкідливими і корисними продуктами, отримали уявлення про раціональне харчування, також вміння піклуватися про себе.

Класний  керівник 3-Б класу   : Людмила Кодряну