Будьте пильними…

«Легальне працевлаштування -шлях до безпеки», – під такою назвою пройшла бесіда-зустріч учнів 11-го класу Новоселицького ліцею №1 з практичним психологом  закладу  Наталією Миколаївною Збурлюк. Метою дійства  було: довести певну інформацію до відома майбутніх  випускників  про те, що легальне працевлаштування -це тренд сучасності; воно гарантує дотримання трудових прав працівника та його соціальних гарантій, захист від ризиків незадекларованої праці. Також учні мали змогу переглянули навчальні відео та обговорили питання щодо того, як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми на шляху професійного самовизначення та працевлаштування в Україні та за кордоном.Пам’ятайте про це та будьте обачними.

Класний керівник:  Тетяна Дідух-Бойчук