УЧНІ ЛІЦЕЮ №1 ВДОСКОНАЛЮВАЛИ НАВИЧКИ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

Щорічно 11 лютого ми відзначаємо Всесвітній день хворого (англ. World Day of the Sick) — міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.

Цей день своєрідний соціальний захід, що проводиться по усьому світі щорічно.

Здобувачі освіти 10-11 класів Новоселицького ліцею №1, в рамках реалізації навчальних програм з предметів “Захист України” та “Основи здоров’я” долучилися до просвітнцького заходу, організованого фахівцями та студентами Новоселицького медичного фахового коледжу в рамках відзначення саме Всесвітнього Дня хворого.

В ході зустрічі учні мали можливість не лише вдосконалити наявні та здобути нові навички із надання першої допомоги у різних критичних станах та надзвичайних сутуаціях, а й спробували їх практично їх застосувати.