ВЖЕ 10 РОКІВ. ПАМ’ЯТАЄМО!

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків»» від 21 квітня 2015 року № 337-VIII.

Саме цим трагічним подіям і були присвячені тематичні міні-лекції, які провів здобувачам освіти 8-10 класів Василь ГОРБАТЮК, вчитель історії та «Захисту України». В ході зазначених заходів вчителем відтворено хронологію подій, зауважено на важливості патріотичного виховання, виявів мужності, стійкості та сміливості. Учні активно долучилися до обговорення. Крім того, учениці 9-В класу Ангеліна Ботнар та Юліана Швець зобразили події в тематичних малюнках.